Skip to content

بن کارت کتاب ویژه طلاب و اساتید

بن کارت کتاب ویژه طلاب و اساتید منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای بن کارت کتاب ویژه طلاب و اساتید ثبت نشده

📢 اطلاعیه

🔸 بن کارت کتاب ویژه طلاب و اساتید

🔹 طلاب و روحانیون گرامی جهت خرید کتاب از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توانند تا پایان روز شنبه ۲۴ فروردین ۹۸ با مراجعه به سامانه نمایشگاه کتاب از تسهیلات ویژه اساتید و روحانیون بهره‌مند گردند. لازم به ذکر است سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

↩️ تسهیلات

➖ روحانیون بزرگواری که طی پنج سال اخیر حداقل دو اثر از آنان منتشر شده است می‌توانند نسبت به دریافت  بن رایگان کتاب به مبلغ ۴٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال اقدام نمایند. تمامی فرآیند ثبت نام و اختصاص این بن کارت از طریق سامانه سرای اهل قلم به نشانی  Ahleghalam.ir  صورت می‌گیرد.

➖ اساتید رسمی حوزه‌های علمیه می‌توانند از تسهیلات ویژه اساتید حوزوی به مبلغ ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال استفاده نمایند. (۵۰ درصد از هزینه این بن توسط وزارت ارشاد و مابقی توسط اساتید متقاضی پرداخت می‌گردد) اساتید گرامی جهت دریافت این بن کارت به سامانه bon.tibf.ir مراجعه نمایند.

➖ طلاب و روحانیون رسمی حوزه‌های علمیه می‌توانند از تسهیلات ویژه #طلاب (اعم از مقدمات، سطح و خارج) به مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال استفاده نمایند. طلاب گرامی جهت دریافت این بن کارت به سامانه bon.tibf.ir مراجعه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفده =

Primary Sidebar

Secondary Sidebar

Tertiary Sidebar

طراحی سایت