شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد

🔸 شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد

✨ ثواب این مرگ بر آمریکای ما از سلام و درود فرستادن بر اولیاء خدا بالاتر است، این مرگ بر آمریکای ما برائتی است که هیچ‌ ولایت‌مداری‌ای بدون این برائت قبول نیست و در نزد خداوند متعال مقبول نمی‌افتد.
ما با مرگ بر آمریکا گفتن مقدمات ظهور مهدی فاطمه را فراهم خواهیم کرد. چون در روایات آمده است: امام زمان(ع) با رعبی که در دل دشمنان می‌افتد یاری می‌شود (الْبَاقِرَ ع یَقُولُ الْقَائِمُ مِنَّا مَنْصُورٌ بِالرُّعْبِ؛ کمال‌الدین/۱/۳۳۱) یقیناً بخشی از این رعب، رعبی که از یاران امام زمان(ع) در دل دشمنان می‌افتد، این رعب است که دشمنان را نابود خواهد کرد و ما این رعب را با استکبارستیزی خودمان در دل دشمن می‌اندازیم.
✨ آمریکا تنها با شعار مرگ بر آمریکای ما رو به اضمحلال و نابودی می‌رود. اگر ما و مدیران جامعۀ ما در مقام عمل، شعارهای کوبندۀ مرگ بر آمریکا را اجرا کنند، از دشمنان ما چیزی در جهان باقی نخواهد ماند.
(در کنار ملت ما و به تٙاٙسی،ملت های دیگری مانند افغانستان.یمن .بحرین .سوریه.عراق.لبنان ،فلسطین و…شعار مرگ بر آمریکا می‌گویند چرا که ریشه‌ای مشکلات و ظلم هایی که بر آنان می‌رود را آمریکا میدانند)
(مرگ بر آمریکا گفتن قطعا اثر دارد چرا که ) اگر «مرگ بر آمریکا» ی ما اثر نداشت، رئیس‌جمهور آمریکا از ملت ایران نمی‌‌خواست که «مرگ بر آمریکا» نگوید.
✔ (حضرت امام ره فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند . چون خداوند فرموده است)  هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. قرآن کریم می‌فرماید:  «الَّذینَ کَفَرُوا وَ صَدُّوا عَنْ سَبیلِ اللَّهِ أَضَلَّ أَعْمالَهُم» (محمد/۱)  کسانی که کافر شدند و با دین مبارزه می‌کنند، خدا اثر اعمال آنها را تباه می‌کند. یعنی آنها هر چه علیه دین زحمت بکِشند، خدا زحمات آنها را از بین می‌برد.

↩ #شعار_مرگ_بر_آمریکا_ریشه_قرآنی_دارد

➖ ریشۀ قرآنی صریح این شعار بسیار کوبنده و مؤثر که ناشی از قدرت ما است، آیه‌ای در سورۀ محمد(ص) است.
🔷 آیه :
در این آیه خداوند متعال می‌فرماید:
«وَ الَّذینَ کَفَرُوا فَتَعْساً لَهُمْ وَ أَضَلَّ أَعْمالَهُم» (محمد/۸)
🔹 ترجمه:
« کسانی که کافر شدند و با دین مقابله می‌کنند؛ مرگ بر آنان باد»
دقیقاً معنای فارسی «فَتَعْساً لَهُمْ» این است: «مرگ بر آنان باد» و یعنی «نابود باشند». در اینجا «مرگ» حتی معنای ظاهری را نمی‌دهد، بلکه مرگ به معنای «نابودی» است. در آیۀ فوق، کلمۀ بعد از «فَتَعْساً لَهُمْ» این است: «وَ أَضَلَّ أَعْمالَهُم» یعنی مرگ بر آنان باد و آنان بی‌اثر باشند.

📚 حجت الاسلام پناهیان راهپیمایی ۱۳ آبان ۹۴

🆔 @jtolabir

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی سایت