Skip to content

پدر و مادرها، بسیار دقت کنند!

پدر و مادرها، بسیار دقت کنند! منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای پدر و مادرها، بسیار دقت کنند! ثبت نشده

پدرها و مادرهای گرای توجه کنند!!
علاقه و عشق انها بچیزی و یا تنفر و انزجارشان از چیزی در سرنوشت دنیا و آخرت کودکانشان تاثیر گذار است. اگر پدر و مادر به خوبیها عشق بورزند فرزندان هم معمولا در همین مسیر قرار می گیرند و اگر علاقه به کار های منفی و عادات و رفتار ناپسند داشته باشند معمولا فرزندانشا هم همین مسیر قرار می گیرند پس دقت کنند. قسمتی کوتاه از یک مصاحبه را بخوانید

عشق پدر به قرآن مرا عاشق کرد

حامد علیزاده  دارنده مقام نخست پنجاه و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کشور مالزی، در گفتگو با خبرنگار «حوزه» در بیرجند، اظهار داشت: از زمان کودکی که یادم می‌آید، پدرم علاقه زیادی داشتند تا من قرآن بخوانم و به قرائت آیات قرآن بپردازم.

وی ادامه داد: پدرم خود موذن بود و مدت ۸ سال صدای ایشان توسط آرشیو شبکه سوم سیما ضبط شده بود و اذان با صدای غلام حسین علیزاده که به سبک استاد رضائیان تلاوت می‌شد، پخش می‌شد.

دارند مقام نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم کشور مالزی افزود: ۶ ساله بودم که پدرم برایم ضبط صوت کوچکی خریده بود و هر روز صبح قبل از رفتن به اداره، آن را در کنار گوشم می‌گذاشت و می‌گفت «تا وقتی که ظهر از اداره برگردم، یک صفحه قرآن را تلاوت کن و یاد بگیر»، این پشتکار و جدیت پدر بود که مرا هم عاشق کتاب آسمانی کرد.

وی ادامه داد: یک روز وقتی با ضبط صوت کوچکم تمرین قرآن می کردم، دودی از آن بلند شد، برای اینکه پدر متوجه نشود، زیر متکا گذاشتم و خوابیدم، چند روز بعد پدرم یک ضبط صوت بزرگ دوبانده برایم خرید و گفت: می خواهم این را هم مثل ضبط صوت کوچکت بسوزانی.

این مطلب را به اشتراک گذار بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

Primary Sidebar

Secondary Sidebar

Tertiary Sidebar

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال