فراخوان جذب هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده

اطلاعیه

 

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، این مرکز که مرکز پژوهشی حوزوی است جهت تکمیل اعضای هیئت علمی خود، ۷ نفر از واجدین شرایط را به عنوان هیئت علمی پژوهشی می پذیرد.

اعضای هیئت علمی جذب شده در گروه های پژوهشی فقه و حقوق، تربیت و روانشناسی، مطالعات نظری و علوم اجتماعی به فعالیت می پردازند. داشتن حداکثر سن ۴۰ سال و دارا بودن مدرک سطح چهار حوزه یا دکتری دانشگاه از جمله شرایط عمومی متقاضیان عضویت در هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده است.

متقاضیان عضویت در هیئت علمی «گروه فقه و حقوق» دارای مدرک دکتری، بایستی دارای سطح سه حوزه نیز بوده و حوزه تحصیلی آنها حقوق خصوصی باشد.

همچنین متقاضیان عضویت در هیئت علمی گروه «مطالعات نظری» باید در حوزه کلام و تاریخ تحصیل کرده باشند. نیز تحصیل در حوزه روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی، مشاوره خانواده و فلسفه تربیت از جمله شرایط اختصاصی برای متقاضیان عضویت در هیئت علمی گروه «تربیت و روانشناسی» است.

افرادی که تمایل به عضویت در هیئت علمی گروه «علوم اجتماعی» دارند، باید در حوزه جامعه شناسی عمومی، فرهنگی، مطالعات نظری فرهنگ، بررسی مسائل، سیاستگذاری فرهنگی و آینده پژوهی تحصیل کرده باشند.

جذب هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده در گروه‌های پژوهشی مورد نیاز، پس از بررسی اولیه رزومه و مدارک ارسالی و با مصاحبه‌های تخصصی و عمومی صورت میپذیرد.

داوطلبان جذب در هیئت علمی این مرکز می‌توانند از تاریخ ۱۶ خردادماه الی ۳۰ تیرماه سال جاری، با مراجعه به اینجا و تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری گواهی مدرک تحصیلی، کارت ملی و روزمه علمی خود نام نویسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی سایت