Skip to content

امروزسخنرانی فرمانده کل قوا در قم

امروزسخنرانی فرمانده کل قوا در قم منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای امروزسخنرانی فرمانده کل قوا در قم ثبت نشده

▪️اولین سخنرانی عمومی امام خامنه‌ای حفظه الله پس از شهادت حاج قاسم و آغاز #انتقام_سخت تا دقایقی دیگر

🔸 فرمانده معظم کل قوا حفظه الله صبح امروز چهارشنبه ۱۸ دیماه به مناسبت سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در جمع هزاران نفر از مردم قم در حسینیه امام خمینی(ره) سخنرانی خواهند کرد.
🔸پس از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین عملیات گسترده نظامی ایران و محور مقاومت علیه تروریست‌های ارتش آمریکا، این اولین سخنرانی معظم له در یک جمع عمومی است که بسیار مهم ارزیابی می‌شود.

🆔 @jtolabir

جهنّم موشکی ایران برای آمریکایی‌ها در عین‌الاسد

جهنّم موشکی ایران برای آمریکایی‌ها در عین‌الاسد منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای جهنّم موشکی ایران برای آمریکایی‌ها در عین‌الاسد ثبت نشده

پس از حمله آتشین بامداد امروز به مقر تروریست‌های آمریکایی در عین‌الاسد عراق، نیروهای آمریکایی اجازه حضور هیچ عراقی را در منطقه به علت جلوگیری از میزان واقعی تلفات و خسارات نمی‌دهند، تصاویر منتشره ‌از خسارات سنگین در این پایگاه خبر می‌دهد.

 

 

اولین سیلی بر گوش تروریست های امریکایی نواخته شد

اولین سیلی بر گوش تروریست های امریکایی نواخته شد منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای اولین سیلی بر گوش تروریست های امریکایی نواخته شد ثبت نشده

🔸 بسم الله الرحمن الرحیم

▪️عملیات شهید سلیمانی

فاز اول #انتقام_سخت ایران با نام عملیات #شهید_سلیمانی و با رمز مقدس #یازهرا علیه آمریکایی های تروریست و جنایت کار انجام شد.

↩️ بامداد امروز پایگاه تروریست های امریکا در عراق مورد هدف قرار گرفت.

✅ ج. ط : این از اولین سیلی به ترامپ بیشعور …

#انتقام_سخت

🆔 @jtolabir

Primary Sidebar

Secondary Sidebar

Tertiary Sidebar

طراحی سایت