Skip to content

اطلاعیه استخدام آموزش و پرورش

اطلاعیه استخدام آموزش و پرورش منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای اطلاعیه استخدام آموزش و پرورش ثبت نشده

📣 اطلاعیه

↩️ استخدام آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران، از میان طلاب و دانشجویان واجد شرایط سراسر کشور با #حقوق و #مزایای_عالی از طریق آزمون متمرکز استخدام می‌نماید. علاقه مندان تا روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه ۹۸ فرصت دارند با مراجعه به سابت سازمان سنجش جهت شرکت در آزمون استخدامی، ثبت نام نمایند.

✅ شرایط :
◽️ مدرک سطح۲ و بالاتر
◽️ کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران)

📒 دفترچه راهنما : http://bit.ly/2lRg7oJ
📙 تلفن تماس : ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۶۱
📘 ثبت نام : yon.ir/b5ioh

➖ امکان شرکت طلاب در #هشت رشته : دبیری عربی – مربی امور تربیتی – دبیری معارف اسلامی – آموزگاری ابتدایی – دبیری ادبیات فارسی – دبیری علوم اجتماعی – دبیری تاریخ و دبیری فلسفه فراهم می‌باشد.

➖ برادرانی که دارای #معافیت_پزشکی می‌باشند، در صورت قبولی در آزمون استخدامی، به کمیسیون پزشکی معرفی و در صورت تأیید کمیسیون، به مراحل بعدی استخدام راه خواهند یافت.

➖ طلاب گرامی علاوه بر شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، می‌توانند #همزمان در آزمون استخدامی جهاد کشاورزی به عنوان کارشناس امور فرهنگی نیز شرکت نمایند.

🆔 @jtolabir

اطلاعیه درخواست خروج از کشور ویژه اربعین ۹۸

اطلاعیه درخواست خروج از کشور ویژه اربعین ۹۸ منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای اطلاعیه درخواست خروج از کشور ویژه اربعین ۹۸ ثبت نشده

📣 اطلاعیه

✅ درخواست خروج از کشور ویژه اربعین ۹۸

طلاب و روحانیون بزرگوار تحت پوشش مرکز مدیریت حوزه‌های‌ علمیه برای شرکت در راهپیمایی عظیم #اربعین_حسینی ، می‌توانند با مراجعه به پنل شخصی در سامانه #پیشخوان جهت ثبت درخواست خروج از کشور بدون پرداخت هزینه اقدام نمایند.

📘 پیشخوان : Login.ismc.ir
📙 تلفن تماس: ۰۲۵۳۷۷۳۸۰۹۷

➖ خروج از کشور فقط برای طلابی است که دارای #معافیت_تحصیلی می‌باشند، لذا بزرگوارانی که به سن مشمولیت نرسیده‌ و یا دارای پایان خدمت یا معافیت دائم هستند نیازی به ثبت خروجی در سامانه پیشخوان ندارند.

➖ مجوز خروج از کشور  ۷۲ ساعت پس از تأیید درخواست شما و مخصوص کشور #عراق برای مدت ۳۰ روز در بازه زمانی ۱۰ مهر لغایت ۱۰ آبان صادر خواهد شد.

➖ لازم به ذکر است کلیه طلابی که قصد شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را دارند، ضمن دریافت #گذرنامه باید در سامانه سماح ثبت نام نمایند.

🆔 @jtolabir

جشنواره تبلیغی لقمان حکیم

جشنواره تبلیغی لقمان حکیم منتشر شده در هیچ دیدگاهی برای جشنواره تبلیغی لقمان حکیم ثبت نشده

📣 اطلاعیه

🔸 جشنواره تبلیغی لقمان حکیم

↩️ به منظور شناسایی، رشد و هم ‌افزایی استعدادهای منبر دینی در میان طلاب و مبلغین حوزه‌های علمیه سراسر کشور، جشنواره تبلیغی لقمان حکیم همراه با #جوایز ارزشمند مادی و معنوی برگزار می‌گردد. لذا #خواهران و #برادران طلبه و روحانی تمامی سطوح علمی کشور تا روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ فرصت دارند از طریق سامانه زیر جهت ثبت‌نام اقدام نمایند.

🎁 اهداء سکه بهار آزادی به ۵ اثر اول
🎁 اهداء نیم سکه بهار آزادی به ۵ اثر دوم
🏷 چاپ آثار برگزیده جشنواره
🏷 معرفی به سازمان‌های رسمی

✅ راهنما : bit.ly/2XIlinM
☎️ تماس : ۰۲۵۳۷۸۳۴۴۷۱
🌐 ثبت‌نام : yon.ir/MjLZe

➖ طلاب و روحانیون معظم جهت اطلاع از جزئیات و شرایط جشنواره و نحوه ارسال آثار تولیدی خود فایل راهنما را مطالعه نمایند.

🆔 @jtolabir

Primary Sidebar

Secondary Sidebar

Tertiary Sidebar

طراحی سایت